پاورپوینت رهبری معنوی در سازمانهای معاصر

مطالب دیگر:
🔑 مبانی نظری و پیشینه تحقیق حجیت رأی اکثریت🔑پیشینه تحقیق و مبانی نظری ضمان جریره🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق بیمه ، ضمان جریره و بیمه مسئولیت🔑پاورپوینت اپی یا آبشکن (Spour Dike Groins)🔑پاورپوینت صفحات مستغرق (Iowa Vane)🔑پیشینه تحقیق و مباني نظري دستگاه ايمني، اهميت انواع تمرینات مقاومتی و تمرینات با انواع کش و تاثیر تمرینات با TRX و آثار آن بر فاکتورهای آمادگی جسمانی🔑پاورپوینت دیتابیس (پایگاه داده) در دولت های الکترونیک🔑پاورپوینت خلاقيت ، كارآفرينی ، خوداشتغالی🔑 پاورپوينت اجراي ساختمان ها با مصالح بنايي🔑پروژه ترسیم فنی مجتمع مسکونی🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق قتل و انواع آن🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق ويژگي هاي فردي و سازماني كاركنان با ميزان پذيرش تغيير 🔑پاورپوینت تحلیل مجتمع تجاری کنیون ترکیه🔑پاورپوینت تناسبات و گونه شناسی کالبدی انسان و معماری🔑 پاورپوینت فرسایش سواحل🔑پاورپوینت اقتصاد كلان و مشكلات كلان اقتصادي در علم اقتصاد🔑پاورپوینت آشنایی با شهر شناور لی لی پد🔑پاورپوینت عنکبوت و معماری🔑پاورپوینت تحلیل و بررسی برج فراز پل رابلینگ🔑پاورپوینت شرح عملیات حفاری - drilling
پاورپوینت رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,دانلود پاورپوینت رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,پاورپوینت رایگان رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,پاورپوینت رهبری معنوی چیست,پاورپوینت تعریف رهبری معنوی,دانلود رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,تحقیق رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,پروژه رهبری معنوی در سازمانهای معاصر,دانلود پاورپوینت رهبری معنوی چیست,دانلود پاورپوینت تعریف رهبری معنوی,|47099531|fpu
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت رهبری معنوی در سازمانهای معاصر وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات34حجم4498/533 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

رهبری عنوانی با کاربرد جهانی است و در نشریات مشهور و ادبیات علمی و تحقیقی مطالب زیادی در مورد آن آمده است . به رغم فراوانی نوشته ها درباره رهبری هنوز هم محققان سازمانها را به یک کوشش جدی برای فهم آن دعوت می‌کنند. در این مبحث یک نظریه علی (انگیزشی) از رهبری معنوی در یک الگوی انگیزشی توسعه یافته است که چشم انداز ،امید، ایمان و نوع دوستی ، نظریه‌های معنویت در محیط کار و بقای معنوی را در هم آمیخته است . منظور از رهبری معنوی، ایجاد و تحقق چشم انداز و همسانی ارزشها، ورای رهبری استراتژیک است.

در طلیعه قرن جدید که سازمانها با محیط رقابت جهانی مواجه‌اند، همواره نیاز به تغییرات ریشه ای و خلاقیتهای کاری احساس می شود؛ نیروی رقابتی جهانی، سازمانهای امروزی را مجبور کرده است که بعد از دهها سال پیگیری روشها و رویه‌های کاری ثابت خود، روشهای کاری جدید را در پیش بگیرند، به گونه ای که سازمانها دارای ثبات کاری نیستند و از نوعی ثبات نسبی برخوردارند (Geijsel & Leithwood & Jantzi;۲۰۰۳) و برای اینکه از قافله عقب نیافتند، اکثر این سازمانها توجه خود را معطوف به رهبران سازمانی کرده‌اند و با شجاعت و جسارت خاصی سعی در ایجاد تغییرات بنیادی درون سازمان دارند، چرا که رهبری با ایجاد تغییر سروکار دارد. در واقع در حال حاضر یک نیروی شتابان آشکار و نمایان برای تغییر سازمانی و جامعه جهانی در حال حرکت است. از این رو نیاز به رهبری مقدستر به‌وجود آمده است که چهار عرصه اساسی ماهیت انسان یعنی جسم(فیزیکی)،ذهن(تفکر منطقی)،سرشت(عواطف و احساسات)،و روح را در هم ادغام می‌کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف معنویت

معنویت عصر جدید

معنویت فرا دینی

دیدگاه مذهبی در مورد معنویت

دیدگاه هستی گرایان

معنویت در محیط کار

دین(مذهب) و معنویت

رهبری معنوی

الگوی علی رهبری معنوی

نتیجه گیری

عنوان : رهبری معنوی در سازمانهای معاصر

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"