پاورپوینت مدیریت راهبردی چیست

مطالب دیگر:
📌گزارش کارآموزی حسابداری در اداره جهاد کشاورزی📌پرسشنامه شیوه فرزند پروری والدین📌تحقیق استرس و راه های مقابله با آن📌تحقیق بررسی روان شناختی مسئولیت پذیری دانش آموزان📌تحقیق آسيب ‏هاى روان ‏شناختى اينترنت📌تحقیق اختلالات خلقی📌تحقیق بيش فعالی (ADHD) چیست؟📌تحقیق روان شناسی عشق📌تحقیق مشاوره روانی کودکان📌تحقیق اثرات روان شناسی تبلیغات📌تحقیق نقش خانواده در تربيت کودک📌تحقیق بررسی روان شناختی پدیده افسردگی📌تحقیق بررسی روان شناسی گوشه گیری، کمرویی و انزواطلبی📌پلان پایانه مسافربری جی اصفهان به همراه پلان تأسیسات و نقشه توسعه، پلان پایانه مسافربری کاوه اصفهان📌پلان ترمینال زاینده رود اصفهان به همراه نقشه لوله کشی آب و نقشه سیستم گرمایش و لوله کشی مربوطه📌تحقیق هزينه يابی كيفيت در پروژه ها📌تحقیق موانع توسعه بهره وری در ايران📌تحقیق سيستم های مدیریت اطلاعات MIS📌تحقیق روش های مدیریت فرآیند حوادث📌تحقیق بررسی نقش مديريت كيفيت فراگير در آموزش سازمان های دانش آفرين (TQM)
پاورپوینت مدیریت راهبردی چیست,دانلود پاورپوینت مدیریت راهبردی چیست,پاورپوینت رایگان مدیریت راهبردی چیست,پاورپوینت مدیریت استراتژیک چیست,پاورپوینت تعریف مدیریت راهبردی,دانلود مدیریت راهبردی چیست,مدیریت راهبردی چیست,تحقیق مدیریت راهبردی چیست,پروژه مدیریت راهبردی چیست,دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک چیست|47099529|fpu
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت مدیریت راهبردی چیست وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم4410/491 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اصطلاح مدیریت راهبردی، مرکب از دو واژه مدیریت و راهبرد است؛ صاحب‌نظران مدیریت را فراگرد به‌کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و انسانی بر مبنای یک نظام ارزشی که از طریق برنامه‌ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل عملیات، برای دستیابی به اهداف تعیین‌شده، صورت می‌گیرد، تعریف کرده‌اند.

فرهنگ لغات وبستر (Webster) استراتژی )یا راهبرد( را علم و هنر به‌کارگیری نیروی بازوی جنگجو برای محافظت و نجات امکانات در یک جنگ تعریف می‌کند.

راهبرد یا راهبردها حاصل فرآیند برنامه‌ریزی راهبردی و یا بینش و تجربه شخص کارآفرین هستند و عبارت است از برنامه‌ای جامع، منسجم و کامل که برای تحقق اهداف اساسی سازمان تدوین می‌گردد. بنابراین راهبرد نوعی برنامه است که برای نیل به مقاصد و اهداف اصلی سازمان تدوین می‌شود و تعیین‌کننده نوع خدمات یا محصولاتی است که سازمان به جامعه عرضه می‌کند و الگوی نحوه پاسخ‌گویی سازمان به محیط را شکل می‌دهد. همچنین راهبرد، کارکنان و سایر منابع سازمان را با توجه به چالش‌ها و مخاطرات موجود در محیط، برای نیل به اهداف کلی سازمان بسیج می‌کند و مسیر واحدی را برای تحقق آن اهداف مشخص می‌سازد؛ تا با به‌کار‌گیری منابع موجود، تحقق اهداف جامع سازمان عملی گردد. راهبرد به‌منزله الگوی تصمیم‌هایی است که در سازمان اخذ می‌شود و فعالیت‌ها و نتایج را شکل می‌دهد. راهبردهای خوب، ابزارهایی رقابتی به‌شمار رفته و راهبردهای نامناسب، ضعف‌های عمده برای سازمان محسوب می‌شوند. در حقیقت راهبرد یک سازمان مشخص می‌کند که یک سازمان چگونه می‌خواهد برای سهام‌داران، مشتریان و شهروندان ارزش‌آفرینی کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ویژگی های یک ادهوکراسی

نقاط ضعف ساخت ادهوكراسي

نمونه های ادهوکراسی

چه زماني مي توان از ساخت ادهوكراسي استفاده كرد؟

ترکیب سیستماتیک دو نهاد بوروکراتیک و ادهوکراتیک

جمع بندی

عنوان : مدیریت راهبردی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"