پاورپوینت ادهوکراسی چیست

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت بادگیر🔑پاورپوینت اقلیم گرم و مرطوب🔑جزوه نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی ریاضی سوم انسانی🔑پاورپوینت مرمت مسجد توحید اهواز🔑پاورپوینت دانشکده هنر و معماری🔑پاورپوینت معماری خانه حاج رسول بقال🔑پاورپوینت فلسفه در معماری🔑جزوه نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی فیزیک پیش دانشگاهی (رشته های تجربی و ریاضی)🔑پاورپوینت خلاصه کتاب انواع ادبی دکتر سیروس شمیسا🔑پاورپوینت گلستان سعدی🔑پاورپوینت خلاصه کتاب گزيده قصايد خاقاني دكتر منصور ثروت🔑پاورپوینت خلاصه کتاب معاني و بيان 1 دكتر سيروس شميسا🔑پاورپوینت مثنوی 1 درس اصلي نظم 4 بخش 1🔑پاورپوینت خلاصه کتاب مثنوی 2 درس اصلي نظم 4 بخش 2🔑پاورپوینت خلاصه کتاب کشف الاسرار (نثر 2 بخش2) دکتر رضا انزابی نژاد🔑پاورپوینت خلاصه کتاب مسعود سعد سلمان (نظم3) بخش دوم (رشته ادبیات فارسی) دکتر توفیق سبحانی🔑پاورپوینت خلاصه کتاب حافظ 2 فاطمه کوپا🔑جزوه کامل فیزیک دوم دبیرستان (ریاضی- تجربی)🔑پاورپوینت سیستم قالب های بتنی پیوسته (روش قالب تونلی)🔑پاورپوینت نقش نور در مسجد شیخ لطف الله
پاورپوینت ادهوکراسی چیست,دانلود پاورپوینت ادهوکراسی چیست,پاورپوینت رایگان ادهوکراسی چیست,پاورپوینت جایگاه ادهوکراسی و رابطه آن با بوروکراسی,پاورپوینت تعریف ادهوکراسی چیست,دانلود ادهوکراسی چیست,ادهوکراسی چیست,تحقیق ادهوکراسی چیست,پروژه ادهوکراسی چیست,دانلود پاورپوینت جایگاه ادهوکراسی و رابطه آن با بوروکراسی,پاورپوینت تعریف ادهوکراسی چیست,|47099526|fpu
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت ادهوکراسی چیست وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات42حجم4437/620 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 42 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ادهوکراسی نوعی از سازمان است که در نقطه مقابل بورکراسی قرار دارد. این واژه برای اولین بار در سالهای ۱۹۷۰ توسط آلوین تافلر بکار برده شد و از آن زمان به بعد در اغلب تئوری های مدیریت سازمان (به ویژه سازمان آنلاین) مورد استفاده قرار می گرفته است که بعدها توسط محققین دیگری مانند هنری مینتزبرگ توسعه بیشتری یافت. واژه ادهوکراسی از واژه های یونانی ad hoc به معنی “برای هدف معین” و پسوند -cracy به معنی “حکومت” گرفته شده است. رابرت واترمن ادهوکراسی را بدین گونه تعریف می کند: هر ساختاری از سازمان که خطوط بوروکراسی موجود را برای بهره برداری از فرصتها، حل مسایل و دستیابی به نتایج قطع می کند.

از نظر هنری مینتزبرگ، ادهوکراسی یک شکل سازمانی پویا و پیچیده است که با بوروکراسی متفاوت است. آلوین تافلر و مینتزبرگ معتقدند که بوروکراسی ساختار سازمانهای گذشته بوده و ادهوکراسی ساختار سازمانهای آینده است. زمانی که ادهوکراسی به خوبی اجرا شود، برای حل مساله و ایجاد خلاقیت بسیار مناسب است و در یک محیط متلاطم موفق می شود. ادهوکراسی اغلب نیازمند سیستم های خبره و خودکار برای توسعه است.سابقه ايجاد ادهوكراسي را بايد در گروه هاي ويژه عملياتي جنگ جهاني دوم جستجو نمود. اين گروه ها بر اساس نياز موردي به طور ويژه و موقت تشكيل می شد و پس از خاتمه ماموريت منحل مي گرديد. دوره زمانی معيني براي آنان وجود نداشت و ممكن بود گروهي يك روز، يك ماه يا يك سال عمر كند. ادهوكراسي يا سازمان ويژه موقت سازماني است كه در آن:

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ویژگی های یک ادهوکراسی

نقاط ضعف ساخت ادهوكراسي

نمونه های ادهوکراسی

چه زماني مي توان از ساخت ادهوكراسي استفاده كرد؟

ترکیب سیستماتیک دو نهاد بوروکراتیک و ادهوکراتیک

جمع بندی

عنوان : ادهوکراسی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"