پاورپوینت عدالت رویه ای

مطالب دیگر:
📂عوامل مرتبط با بکارگیری حسابرسی داخلی مبتنی بر ریسک📂پاورپوینت طرح اختلاط رو سازی📂مقایسه باورهای فراشناختی و راهبردهای کنترل فکر و سبک های اسناد در بین افراد دیابتی و سالم📂قلمرو مکانی قوانین جزایی در حقوق کیفری ایران و فقه امامیه📂پاورپوینت طرح اختلاط رو سازی قسمت2📂مقایسه ابعاد سرشت ، منش ونارسایی هیجانی در بیماران مبتلا به صرع لوب تمپورال و فرونتال📂پاورپوینت آشنایی با آسفالت سرد2📂بررسی شیوع كودك آزاری در وابستگان به مواد افیونی مراجعه كننده به مراكز ترك خود معرف شهر یزد📂پاورپوینت روش اجرائی طرح تجاری📂پاورپوینت بناهای تاریخی📂پاورپوینت بهسازی لرزه ایی قاب های مهاربندی با سیستم پانل برشی📂پاورپوینت بررسی خواص مکانیکی بتن حاوی خاکستر برگ بامبو📂پاورپوینت جداساز های الاستومتری با هسته سربی📂مقایسه اثر برنامه حرکتی اسپارک و تکنیک ها بر مهارت های حرکتی پسران کم توان ذهنی آموزش پذیر📂مقایسه بین اضطراب کودکان بی سرپرست با گروه کنترل📂مقایسه خودافشایی هیجانی در دانش آموزان دختر و پسر فاقد و واجد والدین📂مقایسه سبک های دلبستگی و ابراز وجود در نابینا و بینا📂شیوه های فرزندپروری، با مكان كنترل در دانش آموزان پسر پایة سوم راهنمایی📂مقایسه سرعت پردازش اطلاعات، و تنظیم هیجان در دانش آموزان دوزبانه و تک زبانه📂پاورپوینت اصول برنامه ریزی و ساخت مجتمع های فرهنگی
پاورپوینت عدالت رویه ای,دانلود پاورپوینت عدالت رویه ای,پاورپوینت رایگان عدالت رویه ای,پاورپوینت عدالت سازمانی,پاورپوینت آشنایی با عدالت رویه ای,دانلود عدالت رویه ای,عدالت رویه ای,تحقیق عدالت رویه ای,پروژه عدالت رویه ای,دانلود پاورپوینت عدالت سازمانی,دانلود پاورپوینت آشنایی با عدالت رویه ای,|47099515|fpu
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت عدالت رویه ای وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات31حجم4361/451 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عدالت رویه‌ای عبارت است از میزانی که مقررات و رویه‌های مشخص‌شده توسطه خط‌مشی‌ها در همه موارد کاربردشان، به‌صورت یکسان پیروی می‌شوند.

عدالت رویه‌ای به بررسی آثار مثبت و منفی تصمیم‌های مدیران بر کارمندان آن‌ها از نظر میزان شفاف و منصفانه بودن اجرای این تصمیمات می‌پردازد.

واژه‌ "عدالت رویه‌ای"، به تبع پیدایش بحث از "عدالت سازمانی" مطرح گردید. واژه عدالت سازمانی برای اولین بار توسط گرینبرگ (Greenberg) در دهه 1970 بیان گردید. فرناندس و اوامله به نقل از گرینبرگ بیان می‌دارند که عدالت سازمانی به رفتارهای منصفانه و عادلانه سازمان‌ها با کارکنانشان اشاره داشته، معمولا دربرگیرنده سه جزء متفاوت است؛ که عبارتند از عدالت توزیعی، عدالت رویه‌ای و عدالت مراوده‌ای.

عدالت توزیعی، نشأت گرفته از نظریه برابری (Equity Theory) آدامز (John Stacey Adams) بوده، به انصاف ادراک‌شده از پیامدها می‌پردازد و به‌منزله یک عامل بالقوه با کاربردهای مهم در زمینه‌های سازمانی، در نظر گرفته می‌شود. از اوایل دهه 1980 مباحث مرتبط با عدالت رویه‌ای نیز مد نظر قرار گرفت. از این دیدگاه، عدالت باید با استفاده از رویه‌هایی منصفانه تعریف شود؛ یعنی تصمیمات عادلانه تصمیماتی هستند که نتیجه رویه‌هایی منصفانه باشند. در میان اصول عدالت رویه‌ای می‌توان به بی‌طرفی، حق اظهار نظر یا فرصت برای شنیده شدن سخنان و مشارکت در تصمیمات اشاره نمود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

عوامل شکل‌دهنده عدالت رویه‌ای

شاخص‌های عدالت رویه‌ای

مدل‌های عدالت رویه‌ای

پیامدهای عدالت رویه‌ای

اصول فرعی ساختاری و میان‌فردی

ویژگی‌های ساختاری عدالت رویه‌ای

تعیین‌کننده‌های میان‌فردی عدالت رویه‌ای

پایان

عنوان : عدالت رویه ای

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"